Beylikdüzü Şişman Escort

“Hatırlat, beni tekrar buraya gelmeye ikna etmene nasıl izin verdim?” diye sordu Lacy, etrafına bakınırken sesi yumuşak ve çekingendi, yanakları kıpkırmızıydı, her şeye bakmaya çalışırken aynı zamanda kimseye bakmaktan kaçınıyordu.

Gia sırıttı, az önce oturduğu koltuğa yaslandı, Armani çantası topuklu ayağının yanında, birkaç parmağı masanın üzerinde boş boş tempo tutarken dostane bir şekilde omuz silkti, kafeye göz atıp birini bulmaya çalışıyordu.

“Çünkü eğlenceli olacak, Lacy’yi tanıyacak kadar kendini beğenmiş olmamalısın, ama söylemeliyim ki, kızardığında çok tatlı oluyor.” Gia, dikkatini bir kez daha kıza odaklarken hafifçe güldü, İtalyan aksanı tatlı sıcaklığından zengindi ve sözleri kızın yanaklarının gölgesini koyulaştırıyordu.

“Ben takılıp kalmadım…” Lacy savunmacı bir tavırla mırıldandı, kabin koltuğunda otururken ellerini kucağında kavuşturdu, sırtı tamamen dümdüz, “Burası biraz… Bilirsin… Ahlaksız?”

Gia gülümsedi, küçük arkadaşının endişeli ifadesinden keyif aldı, “Hadi Lacy, tatlım…” Başını eğdi ve Lacy’nin titrek ifadesinin bir kez daha kendine gelmesini bekledi, “Demek istediğim, ne zaman istersen burayı seveceksin. sen benim yanımdasın, sikimi emmek için sabırsızlanıyorsun, öyleyse bu neden farklı olsun, hm?”

Lacey yumuşak alt dudağını ısırdı ve omuzlarını biraz kamburlaştırdı, zeytin tenli Gia’ya baktığında utandı, daha uzun, daha kalın ve ince solgun benliğini düşündüğünden her yönden daha kendinden emin, “Aynen öyle!”

“Nasıl olduğunu anlamıyorum?” Gia sırıttı, uzun kızıl saçlarından bir tutamı ürkekçe kulağının arkasına iten kara gözlü kıza yukarıdan ve aşağıdan baktı.

“Burada izlenecek insanlar var!” Lacy itiraz etti, ancak yalnızca teatral bir şekilde etrafına bakan Gia tarafından karşılandı.

“…Fark ettin mi bilmiyorum ama hepsi bizimle aynı şeyler için buradalar. Böylece kimse seni izlemiyor.”

Lacy tekrar itiraz etmek için dudaklarını araladı, sonra duraksayarak dudaklarını büzdü, gözleri bir kez daha yemeklerini ve içeceklerini yiyen çeşitli müşterileri izlemek için kafede gezindi. Yuttu.

“…Belki sadece küçük bir içki, tamam mı?” Lacy sonunda içini çekerek yumuşadı ve ellerini çırpan Gia’dan bir kahkaha daha aldı.

“Mükemmel!” Gia gülümsedi, yanından geçen garsonlardan birinin dikkatini çekmek için elini kaldırdı, orta yapılı esmer ama cömert varlıklar masanın yanında durdu, yüzünde nazik bir gülümseme vardı.

“Günaydın ve Cream & Sugar’a hoş geldiniz, bugün ikiniz için ne alabilirim?” diye sordu, sesi parlak ve soğukkanlıydı, belli ki iyi prova edilmiş bir replikti.

Lacy kızın kıyafetine bakmaktan kendini alamadı, görünüşe göre oldukça tipik bir hizmetçi kıyafetiydi, ama bir tanesi bol miktarda göğüs dekoltesi gösterecek şekilde kırpılmış ve öyle yukarı kaldırılmıştı ki, Lacy kadının sikini tam olarak göremezken, ana hatları hayal gücüne hiçbir şey bırakmadı.

Garson, tek kaşını kaldırarak Gia’ya bakmadan önce bir an için Lacy’ye baktı.

“Üzgünüm, buraya ilk gelişi,” diye hafifçe güldü Gia, “Şey… Birkaç malt shake ve iki yığın muzlu krep. Ah, Leyla bugün mü? Onu göremedim.”

Kız siparişi küçük bir not defterine karaladı ve başını salladı, “Mmhm, Layla’nın vardiyası biraz geç başlıyor ama, buraya geldiğinde ona senin yolunu göstereyim mi?”

Gia parlak bir şekilde gülümsedi, “Harika olur, teşekkürler!”

Lacy, hizmetçinin kalabalık masaların arasından kolayca uzaklaşıp uzaklaşmasını izledi ve Lacy, Gia’nın onun için sipariş vermesinden biraz utandı, ama bunun muhtemelen zaten sipariş edeceği şey olacağını inkar edemezdi.

“Peki… nerede… Biliyorsun. İşler gitti mi? Uysalca sordu.

Gia sırıttı, “Her yerde, hemen hemen… Mesele de bu.”

Lacy biraz başını salladı ve etrafına bakındı, diğer birkaç masada içiyordu, çoğu çiftler ve üç kişilik bazı gruplar oturup yiyip içiyor ve eğleniyorlardı. Kimse kimseye en ufak bir ilgi göstermiyor gibiydi ve bu en azından onu biraz daha rahatlattı.

“S-peki kız kardeşin tatilinin tadını çıkarıyor, ondan haber aldın mı?” diye sordu, rahat görünmeye çalışarak, Gia’ya gülümseyerek, koltuğunun yumuşak pelüş sırtlığına yaslandı.

“Oldukça iyi durumda, şu anda ailesiyle birlikte Roma’da.” Gia gülümsedi ve ardından alaycı bir şekilde ekledi, “Ona merhaba dediğinizi söyleyeceğim, eminim sizi ve birçok ‘yeteneğinizi’ özlüyordur.”

Lacy gözlerini biraz devirdi ama sırıtmaktan kendini alamadı, “Mm, o yokken senin için daha fazla, sanırım?”

“Bir gün bizden biriyle yerleşmeyi düşünmek zorunda kalacaksın…” Gia yarım bir sırıtışla test etti ve Lacy, Gia’nın Lacy’yi bugün dışarı davet etmesinin gerçek nedenine tam da değinerek karşılık verdi.

“Mm, bu küçük bir aile kavgası başlatmak için iyi bir yol olurdu…” Lacy çevik bir şekilde atlattı.

Gia’nın sırıtışı genişledi ve devam etti, “Belki o zaman ikimiz de, biliyorsun bence-… Ah!”, garsonun gelişiyle dikkati dağılarak yukarı baktı, “Çok teşekkür ederim.” dedi Gia, garson, yoğuşmadan damlayan ve kremamsı bir sıvıyla dolu iki uzun, kavisli bardağı koyarken, o kadar kalın ki, içine yapışan pipet dik durdu.

Gia tereddüt etmeden kendisininkini aldı, canlı kırmızı pipeti dudaklarına tuttuğunda bir an için düşünce akışı raydan çıktı, ağzını doldururken yanakları çökmüştü, yüzü ifadeli bir şekilde zevkini gösterirken burnundan bir inilti kaçtı.

“Mmm~… Oh, bu Lacy’ye bayılacaksın, devam et.” diye ısrar etti, dudaklarında bir sırıtışla.

Lacy bardağını aldı ve merakla içine baktı, tereddüt etti, bakışları pipetin ucu ile Gia’nın yüzündeki beklenti arasında gidip geldi ve sonunda eğilip pipeti uzun bir çekişle aldı.

Yoğun kremsi sıvı ağzına doldu, malttan gelen tatlılık, diğerinden gelen hafif ama tanıdık acıyı kapladı, fazlasıyla tanıdık olan ve açıkça bol miktarda karıştırılan tat.

“Gerçekten spermin tadına bakabilirsin, değil mi?” Gia şakacı bir şekilde sırıttı ve Lacy yüzü kızararak başını salladı, derin bir içki daha alırken yanakları pembeye çalan hafif ve o kadar da ince olmayan tat karışımının tadını çıkarırken.

“B-gerçekten çok güzel.” Gia bilerek sırıtırken itiraf etti.

“Burayı seveceğini biliyordum.” diye düşündü Gia, o içerken milkshake hattının Lacy’nin bardağından yavaşça aşağı çekilmesini izlerken koltuğunda rahatlayarak düşündü.

“Sanırım bu noktada neyi sevdiğimi bilmelisin…” Lacy biraz gülümsedi, yanakları hafifçe kızarmış, bakışları biraz araştıran Gia’ya bakıyordu.

Gia başını biraz eğdi ve sırıttı, “Ooh, bu bakışı biliyorum.”

“N-ne bakışı?” Lacy, yakalandığını bilerek aniden biraz savunmaya geçerek geri sıçradı.

Gia sıcak bir şekilde güldü, çenesini avucuna dayadı, yüzünde neşeli bir ifade vardı, “Bu işe giriyorsun!”

“Şşşt!!!” Gia’nın kahkahası yankılanırken Lacy tısladı ve etrafına bakındı, ama öyle olsa bile, diğer herkes kendi küçük dünyalarına kilitlenmişti ve ikisine de çok az ilgi gösteriyordu.

“Böyleyken çok tatlısın Lacy, bunu biliyorsun değil mi?” Gia bir içki daha aldı, kendi bardağının yarısı boştu.

“Kes sesini…” diye mırıldandı Lacy, kendisi de bir içki daha alırken kıpkırmızı kesildi, daha fazlasını istiyordu, ama yaklaşan beyin donma tehdidi yüzünden hızı yavaşladı.

Gia kıkırdadı ve hafifçe öne eğilerek Lacy’yi parıldayan bir bakışla izledi. Daha birkaç yıl önce tanışmışlardı ve birçok farklılıklarına rağmen hemen anlaşmışlardı. Lacy, özellikle Gia’nın asılan ailesinin uğrak yeri olarak iyi bilinen bir barda tek başına oturmuştu ve kızın tipini hemen tanımıştı. Görünüşte utangaç, içine kapanık ve ürkek. Ne kadar yanılmıştı. Önünde bir horozla, özellikle de Gia gibi baskın ve muhtaç bir kadına bağlı olan kız, inanılmaz yeteneklerini göstermek için çaresiz, şehvetli, muhtaç ve hatta bazen biraz baskın hale geldi.

Gia’nın, Lacy’nin şehvetinin gizli tarafını kendine saklamak için elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen, Lacy’nin ihtiyaçları onun arzını geride bırakmıştı ve Gia sonunda, sırf kızı doyurmak için kendi kız kardeşini onlara katılmaya davet etmek zorunda kalmıştı.

Ancak, hepsini oldukça tehlikeli bir durumda bırakmıştı. Seks bol ve şaşırtıcıydı, ancak Lacy’nin kendi endişeleri, iki kız kardeşin onun için her şeyi yapacak gibi görünmesine rağmen, sürekli olarak seksten başka bir şey olup olmadığını sorgulamasına neden oldu.

İkisi ilgi alanlarını giderek daha fazla zorluyor, Lacy’yi sinemaya, akşam yemeğine ve buraya davet ederek ona muhteşem seksten daha fazlasını istediklerini gösteriyorlardı.

“…Bakıyorsun.” Lacy işaret etti ve Gia mahcup bir şekilde gülümseyerek gözlerini kırpıştırdı.

“Ah, üzgünüm, sadece manzaranın tadını çıkarıyorum.” Biraz sırıttı, “Biliyor musun, bence gerçekten yapman gereken-…”

“Muzlu krep mi?” Garson, masalarının ortasına iki küçük tencereyle birlikte birer tabak koyarken parlak bir ses geldi.

Gia, tekrar sözünün kesilmesine biraz sinirlenerek dudaklarını büzdü, ancak Lacy’nin güzelliğinde şimdi ortaya çıkan heyecan ve merakın daha önce öne çıkan şüphe ve endişenin yerini alarak gülümsemesinden kendini alamadı.

“Şey, bir milkshake daha alabilir miyim, lütfen?” diye sordu Lacy, Gia’daki ifadesi izin istermiş gibi.

Garson, omuz silkip başını sallayan Gia’ya baktı, “Evet, tabii ki yapabilirsin tatlım.”

“Bir tane daha ister misin?” Garson sordu, ama Gia başını salladı, görünüşe göre çok susamış kızıldan daha çok kendisininkinden zevk alıyordu.

Garson kız başını salladı ve not defterine bir not yazdı, sonra Lacy’nin neredeyse ürkek sesiyle durdu, “U-umm…”

Garson geri döndü ve tek kaşını kaldırarak profesyonelce gülümseyerek, “Evet?”

Lacy yutkundu ve kızardı, Gia ile busty kahverengi saçlı garson arasında bir bakış attı ve “Yapabilir miydi… Kendinizinkini kullanabilir misiniz… Biliyorsunuz.”

Gia genişçe sırıttı ve iri göğüslü garson mutlu bir şekilde gülümsedi.

Lacy uysalca başını salladı, gözleri kadının etkileyici göğsünü ve vücudunu içiyordu, “…bekleyebilirim.”

Garson başını salladı ve çifti bir kez daha kendilerine bırakarak gitmek için döndü.

“Ondan hoşlanıyorsun,” dedi Gia bilerek ve Lacy biraz kızardı, bıçağını ve çatalını toplarken gülümsedi, cevap vermeden önce bir an yemeğine baktı, hafif ve masum bir sesle.

“Eğrileri var… Bundan hoşlandığımı biliyorsun. Yani um… Bunun içindeki şeyler nerede?

Gia kendi çatal bıçak takımını topladı ve dudaklarını büzdü, “Sanırım kreplerde pişiriliyor.”

“Oooh,” dedi Lacy, ilgiyle ama daha fazlasını beklediği belliydi.

Gia sırıttı ve bıçağıyla iki tencereye hafifçe vurdu, aralarında küçük metalik bir “çınlama” sesi duyuldu.

Onu aldı ve Lacy’ye uzattı, o da onu merakla aldı, içeri bakıp meraklı bir şekilde kokladı, “Ah!”

Gia sırıttı ve Lacy’nin yüzü kızararak ve neredeyse hiç tereddüt etmeden izledi, kalın, kremsi beyaz sosu kendi kreplerinin üzerine dökmeye başladı, cum, en saf haliyle.

Gia kendisi cum bağcıklı karamel sosu seçti ve tatların inceliğinin, karamelin, muzun ve hatta malt içeceğinin mevcut tatlılığıyla nasıl etkileşime girdiğinin tadını çıkararak yemeye başladı.

Bu arada, artık bariz bir şekilde kabuğundan çıkmış olan Lacy, muzlu krep yığınını viskoz sıvıda neredeyse tamamen boğmuştu, iştahla ve açıkça yeni deneyime aşık olarak yiyordu.

“Beni buraya tekrar götürmen gerekecek…” dedi Lacy, lokmalarının arasında, eğlenirken kalçalarını masanın altında birbirine sürtüyordu.

“Yapacağım.” Gia gülümsedi, sonra tereddüt etti ve yine Lacy’yi ilgiyle izledi. “Lacy…”

“Mm?” Lacy tabağından gözlerini kırpıştırdı, çenesinde duran küçük bir çizgi ve narin bir parmakla dudaklarının arasına yerleştirmek için kepçe aldı.

Gia gülümsedi, artık göğsüne yerleşen küçük kaygıya rağmen her zamanki gücünü, duruşunu ve kendine güvenini yansıtarak, “Ben ve kız kardeşim konuşuyorduk…” Lacy’nin onu yutarken şimdi yüz hatlarında oynayan endişeli ifadeyi fark ederek başladı. Hızlıca ağız dolusu, Gia devam etme şansı bulamadan önce konuştu.

“A-siz ikiniz benden ayrılıyor musunuz?” Dedi, gözleri iri iri, sesi çatallıydı.

Gia gözlerini kırptı, şaşırdı ve hızla başını salladı, “Ne? HAYIR! Tanrım hayır.” Kızın yüzündeki rahatlamanın yayılmasını izleyerek hafifçe güldü, “Bizim yanımıza taşınmanı istiyoruz. Aslında gibi.

“Sen… Sen mi yapıyorsun? Ama, demek istediğim, seksin harika olduğunu biliyorum ve ikinizden de gerçekten hoşlanıyorum, ama… Hepsi bu kadarsa kendimi adamak istemiyorum, anlıyor musun? dedi Lacy, sesi yumuşaktı, kendini küçük hissederek yemeğine bakarken konuya pek hevesli değildi.

Gia başını salladı, “Size bundan daha fazlası olduğunu söyleyip duruyoruz. Bunları sadece pantolonuna girmek için söylemiyorum ve yapmıyorum, anlıyor musun?

Lacy bir an durakladı, yemeğinden bir ısırık aldı ve yavaşça çiğnedi, cevabını dikkatlice düşünürken birkaç parmağını kızıl saçlarıyla oynadı, “Gia… Sen çok… Mükemmelsin, muhteşemsin, zekisin, komiksin ve… diye dudağını ısırdı, “iyi, zengin, başarılı, kardeşin de.”

“Mmhm,” Gia kendinden emin bir şekilde gülümsedi, “Ve bizimle yaşamanı istiyorum. Seni seviyorum Lacy, gerçekten, ikimiz de seviyoruz.

Lacy parlak bir şekilde kızardı ve Gia’ya parıldayan gözlerle baktı, sonra başını salladı, “Eğer… Eğer ciddiysen?”

Gia, içindeki heyecanı hissederek parlak bir şekilde sırıttı, “Harika olacak.”

Lacy de parlak bir şekilde gülümsedi ve biraz güldü, Gia ve kız kardeşiyle yaşamanın nasıl bir şey olabileceğini düşünürken endişesinin eridiğini hissetti, kalbi dakikada bir mil atıyordu.

Gia’nın sorusunun hayaleti artık aralarında belirmediğinden, yemek yiyip sohbet ederken konuşmaları ve ruh halleri hafifledi.

Birkaç dakika sonra garson kız özellikle kızarık bir halde geri döndü ve çok mutlu olan Lacy’nin önüne koyduğu özel maltlı milkshake’den bir bardak daha çıkardı ve onu alıp götürdüğü boş bardakla değiştirdi.

Gia, genellikle doymak bilmez Lacy’nin koyu sıvıdan bir bardak daha içmeye başlamasını izlerken gülümsedi ve kızın bir bardak daha ısmarlayarak bunu abartıp abartmadığını merak etmeye başladı, ne de olsa Layla henüz gelmemişti ve o eğlence henüz başlamamıştı. ama Lacy’ye bunun ne anlama geldiği konusunda bilgi vermemiş, bunun yerine bunu bir sürpriz olarak tutmayı tercih etmişti.

Yemek yemeyi bitirdiler, tabakları toplandı ve Lacy ikinci malt-cum shake’ini bitirmek üzereyken yeni bir garson yaklaştı; koyu tenli, uzun boylu, yapılı bir kadın ve son derece açık hizmetçi kıyafeti özellikle cezbediciydi.

“Gia!” Kadın, diye haykırdı Layla, dikkatini çekerek eğildi ve Gia’ya sıcak bir kucak verdi, o da karşılık verdi, çift birbirine açıkça aşinaydı, “Oh, seni tekrar görmek çok güzel. Peki senin sevimli küçük arkadaşın kim?”

Gia garsona mutlu bir şekilde gülümsedi, “Çok uzun zaman oldu Layla,” sırıtarak Lacy’ye baktı ve eliyle ona işaret etti, “ve bu benim arkadaşım Lacy.”

“Ooooh,” Layla neşeyle gülümsedi, minyon kızıl saçlıya merakla baktı, “Mm, şirin, Her neyse, beni görmek istediğini söylediler mi? Sadece merhaba demek için miydi?”

Gia dudaklarını biraz büzdü ve masum görünmek için elinden geleni yaptı, “Mm, pek değil. Gördün mü… Lacy’nin her zaman böyle birini denemek istediğini biliyorum… Daha karanlık bir ikna mı?

Layla şimdi kıpkırmızı olan Lacy’ye baktı ve sözlerinde o kadar hassas olmayan bilerek sırıttı, “Mm… Siyah aletimi emmek ve kalın yükümü içmek ister misin, Lacy?”

Lacy, kalbinin göğsünde gümbür gümbür attığını hissedebiliyordu ve gözleri geniş ve kararsız bir şekilde Layla’dan Gia’ya gözlerini kırpıştırdı. Gia göz kırptı ve başını salladı.

“Ben… Yani… E-evet? Yapabilirmiyim?” Lacy kekeledi, aniden biraz nefesi kesildi.

Layla’nın sırıtışı sırıtmaya dönüştü ve elini Lacy’ye uzattı, tereddütle aldı, ayağa kalktı ve Layla başını yan kapıya doğru salladığında kızardı, sesi Lacy’nin kalbinin tüm hızıyla çarpmasına neden olan baskın bir tonla keskindi. devamı, “Benimle gel küçük kız… Arkada sadece bunun için birkaç küçük kabinimiz var.”

Lacy’yi çekerek kapıya doğru bir adım attı ama kadını çekiştirdi, “N-bekle…”

Layla duraksadı ve tek kaşını kaldırarak ona baktı, “Mm?”

Lacy uzanmış ve sırıtan Gia’ya baktı, sesi utangaç ama arzulu çıkıyordu, “Gia… Geliyor musun?”

Gia, kurt gibi sırıtan Layla’ya baktı, sonra ayağa kalkıp çantasını aldı, “Bunu izleme teklifini geri çevirmek bana göre değil…”

Lacy kızardı, topuklarındaki daha uzun, daha geniş iki kadının arasında durduğunda ne kadar küçüldüğünü içtenlikle fark etti ve başını iki yana salladı, “İkinizi de yapmak istiyorum… Eğer sorun olmazsa?”

Layla bir kez daha Lacy’nin kolunu çekerken güldü, yan kapıya doğru geri dönerlerken eli daha küçük olan kızın solgun bileklerini kavradı, “Bana bu kız Gia’dan neden hiç bahsetmedin?”

“Pfff…” Gia sırıttı, gözlerini yere indirerek ikisinin arkasını takip ederek, kot pantolonunun vücudu saran kumaşının arasından Lacy’nin sıkı yuvarlak poposunu izleyerek, “Onu zaten kız kardeşimle paylaşıyorum.”

“Ha! O zaman iyi olduğunu kabul ediyorum?” diye sordu Layla, Lacy’nin görebildiği, kapılardan ikisi zaten kapalı olan dört küçük odaya açılan küçük bir koridora adım atarken.

Lacy, kapalı kapılardan birinin önünden geçerken birinin şevkle aletini emdirdiğinin bariz sesini duyunca kızardı. Layla ve Gia’nın onun hakkında konuşma biçimleri, sanki orada bile değilmiş ya da sadece kullanılacak bir oyuncakmış gibi, içinde bir ateş yaktı.

“Sadece bekle…” diye dalga geçti Gia, birlikte odalardan birine girip kapıyı kesin bir tık sesiyle arkalarından kapatırken.

İki kişi düşünülerek tasarlanan oda, üçünün birbirine bastırılmasıyla inanılmaz derecede samimi bir ilişki haline geldi. Neyse ki hem Gia’yı hem de Layla’yı oldukça sıkı bir şekilde oturabilecek rahat görünümlü bir kanepenin hakim olduğu alan.

Gia çantasını bırakıp kanepeye doğru adım atarken, Layla bir sırıtışla ve gözlerini Lacy’ye dikerek pelüş bir yastığı aldı ve bilerek kanepenin önüne koydu.

“Yapabilir miyim… Yani, sakıncası yoksa…” dedi Lacy yumuşak bir sesle, ikisi de beklentiyle ona bakmak için dönerken dudağını ısırarak.

“Evet?” Gia yardımsever bir şekilde teklif etti.

Lacy kıpkırmızı kesildi, gözleri Layla’ya dikildi ve belirsiz bir şekilde sızlanmadan önce aniden ağzından çıktı, “Seni soyabilir miyim? Lütfen?”

Sadece kısa eteğini yukarı kaldırmayı planlayan Layla sırıttı ve başını salladı, çok daha küçük olan kızılın önünde durmak için hareket etti, “Tabii ki yapabilirsin…”

Gia sırıttı ve yanlarından geçti, rahat koltuğun yarısına çöktü ve gevşedi, zarif pantolon takımını giymeye devam etti, Lacy ile burada işten yeni çıkmış olarak, Lacy’nin Layla’nın sunduğu her şeyi keşfetmesine ve keşfetmesine izin vermekten fazlasıyla mutluydu. .

İlk başta çekingen olan Lacy uzandı, elleri dinlenmeye başladı, bir an duraksadı, Layla’nın iri göğsünde, parmakları içeri ve yukarıya açılmış elleriyle, sahte kumaşının içinden bile büstünün etkileyici büyüklüğünü ve ağırlığını hissediyordu. korse üst.

“Vay…” Lacy kendi kendine nefes alırken, parmakları merkeze gidip üst kısmın eteğin birleştiği yere kadar ilerledi, parmakları araştırıp başparmaklarını taktığı iki parça arasındaki boşluğu bularak yukarı kalkmaya başladı.

Layla, ellerini başının üzerine kaldırırken sırıttı ve düzgün vücutlu vücudunun üzerinde yavaşça ve samimi bir şekilde çalışırken üst kısmın sıkılığını hissederek Lacy’nin daha fazlasını görmek için sabırsızlandığı kusursuz bitter çikolata tenini ortaya çıkardı.

Göğüslerinin şişkinliği üzerinde yukarı doğru hareket etmeye başladığında Layla, kızın şimdi sunduğu yardım olmadan giysiyi başının üzerinden tamamen kaldıramayacak kadar kısa olacağını bilerek uzandı.

Lacy, Lacy’nin itirazı olmadan, tişörtü başının üzerinden kaldırıp bir kenara fırlattı ve onu, boynundaki siyah beyaz dantel bir gerdanlık ve altında kaybolan bir jartiyer dışında, belden yukarısı çıplak halde öylece bıraktı. etekleri, kuşkusuz siyah çoraplarına iliştirilmişti.

Lacy iri iri açılmış gözlerle önündeki cömert görüntüye baktı, kadının göğsünde iri ve dolgun göğüsleri vardı;

“Gördüğünü beğendin,” dedi Layla, soru değil, Lacy’nin kurnaz bir gülümsemeyle başını salladığı bir ifade.

“E-evet…” Kabul etti, uzanıp ağır bir memeyi avucunun içine alarak, artık çıplakken sıcaklığını ve ağırlığını daha net hissederek, ince parmaklarını sıkarak, yumuşak eti ve sert göğüs ucunu yoğurarak, yumuşak, küçük bir iç çekerek uzun boylu kadından zevk.

“İşte…” dedi Layla, parmaklarını Lacy’nin uzun kızıl saçlarına geçirmek için uzanarak, başını avuçladı ve onu öne doğru çekerek, “Aletimi emmek üzeresin, utanmana gerek yok…”

Lacy, daha uzun olan kadının göğüs ucunu yumuşak pembe dudaklarının arasına almak için eğilmek zorunda kalmadan, biraz daha yaklaşınca şaşırmış bir şekilde küçük bir gıcırtı çıkardı.

“Ah…” Layla inledi, kızın kavradığını hissettiğinde dudağını ısırdı, dili neredeyse içgüdüsel olarak dönüp hassas ucu okşamak için çalışıyordu, sertçe emerken yanakları çöküyordu, göğsün hoş sıcaklığını hissediyordu. onun yüzüne

“İşte aynen böyle…” diye mırıldandı Layla, diğer eli Lacy’nin yedek eline gitti, kızın diğer eli hâlâ artan bir memnun etme arzusuyla Layla’yı el yordamıyla sıkıyor ve sıkıyordu. Yavaşça küçük istekli elini eteğine doğru yönlendirdi ve ince kumaşın içinden penisinin büyüyen uzunluğuna dayanmasına izin verdi.

“Bunu hisset?” Layla yumuşakça sordu, karşıya bakıp şimdiye kadar bir irade savaşını kaybetmiş olan Gia’ya göz kırptı, kendi etkileyici uzunluğunu bulup elinde tuttu, önündeki ahlaksız gösteriyi izlerken yavaşça okşadı, ne için bekliyor? gelmekti

“Mmm~…” diye inledi Lacy, parmakları uzunluğun ana hatlarını takip edip eteğinin kumaşından etrafını sararak artan ihtiyacının alevlerini besleyen bir kontrast hissetti. Elinde tuttuğu ok, Lacy’nin geçmişte deneyimlediği her şeyin ötesinde çok büyük, uzun ve cıvıl cıvıldı, ama aynı zamanda, hala biraz büyümesi olduğu gerçeğini ele veren bir yumuşaklık da vardı…

Layla, kızın başının geri çekildiğini hissettiğinde şakacı bir şekilde sırıttı ve biraz isteksiz de olsa, meme ucu dudaklarının arasından yüksek sesle fırlayarak meme ucunun zıplayıp yerleşmesine, tepe noktası tıkalı ve parlak olmasına izin vererek Lacy’nin geri çekilmesine izin verdi.

“Bekleyemiyorum, şunu çıkarmama yardım et…” Lacy nefes nefese kaldı, şehveti utangaçlığını ve şüphelerini bastırdığında tavrı değişmeye başladı, elleri Layla’nın eteğine gitti, kravatını çözdü ve sallamaya başladı. geniş kalçalarının üzerinden belli bir çıkıntının üzerine çıkmaya çabalıyordu.

Layla sıcak bir şekilde güldü, kızın artan şevkinden keyif aldı ve kesinlikle onun istediğini reddedecek durumda değildi. Uzanıp aletini eteğinin altına bastırdı ve orada onu pelüş baldırlarının arasına sıkıştırdı, bu kadar sıcak bir şekilde saklanmış olmanın verdiği hisle penisinin daha da sertleştiğini hissetti.

Engel ortadan kalktığından, eteklerinin kalçalarının üzerinden aşağı kayması ve yerde ayaklarının etrafında toplanması artık daha kolaydı, jartiyer kemerinin vaat ettiği şeyi, bacaklarını içine alan bir çift siyah çorap tam olarak ortaya koyuyordu. ipeksi kumaş, onun ve Gia’nın yükselmelerine yardımcı olan bir çift topukla bitiyordu, zaten doğal olarak daha kısa olan Lacy’den çok daha uzun göründüler.

“İyi görünüyorsun Layla…” diye mırıldandı Gia, Lacy’nin açıkça aynı sonuca varmasını izleyerek, yüzündeki ifadede bir şeyler değişip daha kararlı hale gelirken, yüzü her zamanki gibi kızarırken onu izleyerek mırıldandı.

“Teşekkürler, muhteşem… Biliyorsun ben-, ah!” Layla nefesini tuttu, gafil avlandı ve küçük ve narin olmasına rağmen, Layla’nın beklemediği bir güç gösterisi yaptı, kız Layla’nın omuzlarını ancak dengesini bozacak ve düşmesine neden olacak kadar sert bir şekilde itti. geriye doğru kanepeye.

Layla, Gia’nın yanına indiğinde nefesi kesildi, aleti geniş kalçalarının arasından fırlayarak dümdüz yukarıyı gösteriyordu, Lacy’nin umduğu canavarın her yeri damarlı ve çıkıntılıydı, ucu boyunun geri kalanından biraz daha açık renkliydi, şaftı sadece ipeksi pürüzsüz çuvallarının altında duran bir çift ağır yemişle boy ölçüşebiliyordu.

Layla yüzünün sıcaktan kızardığını hissetti ve kendini geri itmek için harekete geçti, baskın olan olmaya o kadar alışmıştı ki, bu kimsesiz kızılın yanında, daha az olmamak üzere arkadaşının önünde zorla oturmak, gururunu biraz incitti.

Oturmak için hareket ederken Layla, Gia’nın elini omzunda hissetti ve ona bakmak için başını çevirdi, protesto etmek için dudaklarını ayırdı ama Gia’nın ifadesinde onu tereddüt ettiren bir şey yakaladı.

“Rahatla,” dedi Gia nazikçe, Lacy’nin bu yanını, belli bir noktadan sonra istediğini alan yanını çok iyi biliyordu.

Dudaklarını büzerek ve bakışlarını tekrar Lacy’ye çevirerek koltuğun sıcak rahatlığına yaslandı, Gia’nın boynuna rahatça sarılmış olan kolunu ve elini hissetti, ağır bir göğsün üzerinde durmak için hareket etti, parmakları dışarıyı aradı ve karanlık bir meme ucuyla boş boş oynuyor.

“Daha önce hiç bu kadar büyük görmemiştim…” diye soludu Lacy, Layla’nın sadece hafifçe incinmiş gururundan habersiz gibi.

“Yapabileceğini mi düşünüyorsun?” diye sordu Gia sırıtarak, Lacy Layla’nın kalçalarının arasına çöküp minderin üzerine diz çöküp dirseklerini kadının bacaklarına dayadı, elleri koyu renkli horozun tabanını çevrelemek için hareket ediyor ve o kadar çok görünmesi için onu aşağı itiyordu. daha büyük ve daha belirgin bir şekilde öne çıkıyor.

“E-evet.” Lacy’nin nefes nefese ama kendinden emin yanıtı geldi, gözleri Layla’nın tatlı vücudunu takip ederek bakışlarıyla buluştu, kadın açıkça bunun, ‘o’nun, yapabileceğini sandığı şeyin ne olduğunu merak etti.

Lacey öne doğru eğildi ve sıcak uzunluğunu yüzüne dayadı, onu öperken dudakları alt tarafına sürtündü, kara horozun göstermek zorunda olduğu her kıvrımı tanıdı ve ikisine, üzerinde duran devasa damarlı canavarın unutulmaz görüntüsünü sundu. yumuşak kız gibi özellikler.

“Tamam…” Lacy kendi kendine fısıldadı, eğilip diliyle dudaklarını ıslattı, gözleri şimdi yerdeydi, tamamen Layla’nın siyah aletine odaklanmıştı, dudakları önceden sızdıran ucu buluyor ve çok hafif aralıyor, gözleri kapanıyordu. omuzlarını aşağı bastırdı.

Layla yumuşak, küçük bir inilti çıkardı, sırtını hafifçe yukarı kaldırarak göğsünü Gia’nın el yordamıyla tutan eline bastırırken, kızın dudaklarının çevresinin etrafında esnediğini ve santimlerini zaten emmekte olan ağzının sıcak, ıslak sınırlarına yavaşça götürmek için aşağı bastırdığını hissetti. .

“Oh vay…” Layla nefesini tuttu, kızın dilinin ucunun etrafında çevik bir şekilde döndüğünü hissettiğinde, kendini kaldırıp açı verdiğinde, fethini yavaşlatma ya da durdurma belirtisi göstermeden pozisyonunun değiştiğini hissettiğinde artık daha sıkı nefes alıyordu.

Layla’nın vücudunda saf bir zevk yükseldi ve sonunda, sızdıran penisinin süngerimsi ucunun kızın boğazına inanılmaz derecede sıkı girişe bastırdığını hissetti, ona verdiği baskı ve hisler, dilinin her zaman dikkatli hareketiyle birlikte onu harekete geçirdi. kafa bulmanın mümkün olduğunu bilmediği zevklere.

Bu kafede çalıştığı onca yıl boyunca ve çeşitli patronlardan ve müşterilerden aldığı sayısız oral sekste hiç böyle bir şey hissetmemişti.

“Kahretsin… Bu çok, ah, ah!” Layla’nın övgü dolu sözleri, Lacy’nin tamamen şaşırmasına ve Gia’nın bariz bir şekilde eğlenmesine rağmen durmadığı için yarıda kesildi.

Layla, artan basınç birdenbire çöktüğünde, gerçekten eşsiz bir duygunun aletinin hassas kafasını sarmaladığını hissetti, kızın dudakları Layla’nın çelik gibi uzunluğunun geri kalanını katederken, nihayet kalın çenesinin etrafına sıkıca sarıldığında, kızıl saçlının boğazındaki bir şey gevşedi. taban, tüm uzunluğu ağzının ve boğazının içindeki kabzaya gömüldü.

“Aferin kız…” diye cesaretlendirdi Gia, ince kızıl kafanın Layla’nın kalın siyah aletinde yok olma eylemi gerçekleştirmesini izlerken aletini okşayarak cesaretlendirdi, Layla zevkle altında kıvranırken Lacy’nin solgun boğazının müstehcen bir şekilde şişkinliğinin erotik görüntüsü Gia’nın şaftının hevesle zonklamasına neden oldu. onun eli.

İşe gitmek için sabırsız olan Dantelli, şehvetli bir inilti çıkardı ve dudaklarını yavaşça siyah gövdeye doğru yuvarladı, ta ki dudakları tacın hemen arkasına yerleşene, sertçe emerken yanakları çökmüş, dili hiçbir fırsatı kaçırmıyordu. Layla’yı okşamak ve onun sızan presinin tadına bakmak.

Layla’nın elleri Lacy’nin kafasına gitti, parmakları uzun kızıl saçlarının arasından geçerek hakimiyetini yeniden kazanmaya çalışırken dudağını ısırdı, “Siktir git… Daha önce hiç kimse aletimin tamamını boğazlamayı başaramadı,” dedi Layla, içindeki şehvet ve merakla sesi Lacy’nin içini titreten bir zevk titremesine neden oldu ve neredeyse horozun kendisi kadar övgüden de sıyrılarak, “Onu neden benden sakladığını anlayabiliyorum, çok lezzetli.”

Kendini biraz dışlanmış hisseden Gia, Layla’nın kalçasından Lacy’nin küçük ellerinden birini almak için uzandı ve kucağına doğru çekti, kızın parmakları içgüdüsel olarak Gia’nın zonklayan boyunu aradı ve doladı, sıktı ve boş boş okşamaya başladı, ” Mm…” Gia inledi, Layla’nın göğsünün ılık yumuşaklığını eliyle sıktı, “Ah biliyorum, o da doyumsuz, düşündüm de onu seninle tanıştırırsam, bilirsin…”

Sert nefes alan Layla, Lacy’nin kafasına hiç de nazikçe çekmedi, aletinin her değerli santiminin yeniden Lacy’nin ıslak ve bekleyen boğazının sıcak, sıkı kucaklamasına kaydığını hissetti, kızın dudakları tabanı çevrelerken hem o hem de Gia keyifle izliyordu. Layla kızı yavaşça tekrar yukarı kaldırmadan önce bir an duraksadı, “Ah, ha, yalan söylemeyeceğim Gia bebeğim, bu kızı bir çırpıda çalardım…” Dudağını çiğnedi, bakarak horoz sarhoşu kızılın parlak, ışıltılı gözlerine, “Yani… Ah, kahretsin, neden şimdi?”

Gia kendi elini Lacy’nin onun okşandığı hızı ayarlamasına sardı, diğer eli boş boş Layla’nın koyu renk meme ucunu çekiştiriyordu, “Mm… Çünkü artık o benim ve kız kardeşimin yanına taşınacak,” diye sırıttı Gia, “Bundan daha fazlası şimdi sadece seks değil, o bizim kız arkadaşımız.

“Eeey,” Layla hafifçe güldü, İtalyan kadına bakıp sırıtarak Gia’yı dirseğiyle dürttü ve penisini minyon kızın içine dizlerinin arasına yerleştirdi, “tebrikler Gia! Birini bulduğuna çok sevindim…” dedi, Gia’nın özel biri olma hızını artırmaya başladığında bile onun için gerçekten mutluydu, “Sen ve kardeşin onu paylaşabileceksiniz tamam mı? ?”

Gia sırıttı ve bilerek başını salladı, Layla’ya daha yakın eğildi ve Lacy’nin iş yerindeki gırtlağını izlerken ona sevgiyle sarıldı. onu memnun et…”

Layla sırıttı ve kara gözlerini tekrar küçük kıza çevirdi, çalışmaktan dudakları şişmişti, gözleri yarı kapalıydı, yanakları canlı bir kıpkırmızıydı, “Peki, bu kaltağı düzene sokmak için yardıma ihtiyacın olursa…” Layla teklifte bulundu ve Lacy’nin başını yukarı kaldırdığında, çekişinin daha da yükseldiğini hissetti, tükürük gibi parıldayan uzunluğu kızın dudaklarından kurtulurken nefesi kesildi!

“L-lütfen! Gia! Lütfen, buraya tekrar gelebilir miyiz? Seni seviyorum, gerçekten seviyorum ama bu sike hayatımda ihtiyacım var, buna ihtiyacım var!” Lacy yalvardı, nefes nefese yere eğildi, ağır cevizlerinden birinin kızın hevesli dudaklarının arasına ve ağzına çekildiğini, çevik dili tarafından yıkandığını ve ona tapıldığını, Lacy’nin gözleri iri ve umutlu olduğunu hissettiğinde bastırdığı küçük bir inleme bıraktı. , yalvarıyor.

Gia hafifçe güldü ve sırıttı, Lacy’nin bildiği kadarıyla başından beri bu sonucun neredeyse kaçınılmaz olduğunu bildiğini biliyordu, “Tabii aşkım, ara sıra buraya gelebiliriz ve Layla bazen bizimkilere rastlayabilir… Ve Eğer gerçekten iyi bir kızsan, belki ara sıra onun evinde pijama partisi verebilirsin…” Umut verici bir şekilde açıkladı, Layla’nın dikkatini çekerek, Lacy minnetle inlerken kendi gözleri genişledi, dudakları ve dili Layla’nın diğer ağır topuna tapmak için hareket etti.

“Gia’yı mı kastediyorsun? Senin kız arkadaşını şimdi ve sonra kullanabilir miyim? diye sordu Layla, kıvrımlı İtalyan’ın gözlerine şaşkınlıkla bakarak.

Gia şakacı bir şekilde sırıttı ve eğildi, dudaklarını Layla’nınkine bastırdı ve kendi dilini ayırdı, tatlı ve keskin, kendi pembe diliyle karışmak ve dans etmek için Layla’nın peluş dudaklarının arasından kaydı.

Fındığın dudaklarının arasından düşmesine izin verirken Lacey sıcak bir şekilde kızardı, dili bir kez daha ucunu emene kadar Layla’nın damarlı gövdesinin altından yukarı doğru kaydı, gözleri muhteşem ekrana kilitlendi, iki kadın, başları yana eğik kıvrımlı vücutlarını saptıran duyumlara tamamen dalmışlardı.

Önce Gia öpücüğü kesti ve biraz sırıttı, Layla’nın dolgun alt dudağında rujunun bir lekesi kaldı, kadının gözleri arzuyla parıldadı, “Yeter ki onu geri alayım.” Gia göz kırptı.

Layla sırıttı ve başını salladı, şu anda geniş ucunu emen kıza baktı, gözleri kilitlendi, “Ah, söz veriyorum… Yine de sana tamamen bitkin bir şekilde geri dönmeyeceğine söz veremem…” Gia hafifçe güldü

. , “Hey, eğer onu yıpratabilirsen, benim asla beceremediğim bir şey yapabilirsin…” ”

Daha önce hiç sikimi ağzına alabilen bir kıza sahip olmamıştım, onu yere serebilir ve Saatlerce boğazını becer…” Layla inledi, aletinin Lacy’nin ağzına birkaç damla pre damlattığını hissetti, kız hevesle dilini malzemeye bularken tadı sevdiği açıkça belliydi, zihinsel olarak sevişmek fikrine kapılıyordu. sırtında, kıvrımlı Layla’nın altına sıkıştırılmış, boğazı devasa siyah horozu tarafından bir kedi gibi kullanılıyor.

Layla tekrar aşağı çekemeden, Lacy başını aşağı doğru itiyordu, özellikle yavaş hareket ediyordu, çünkü ağzı ve dili Layla’nın aletini sıcak, şeffaf tükürüğüyle kaplamak için ellerinden geldiğince çok çalıştı ve dümdüz dururken boyu zonkluyor ve nabız gibi atıyordu. ıslak bir emme sesiyle bir kez daha Lacy’nin ağzından kurtuluyor.

“Ne yapıyorsun?” Layla kaşını kaldırarak sordu, Lacy’nin eli de Gia’nın aletini serbest bırakırken kız ayağa kalkmak için hareket etti.

“Daha fazlasına ihtiyacım var…” Lacy ayağa kalkarken nefes nefese kaldı, Layla biraz gönülsüzce parmaklarının kızın saçından kurtulmasına izin verdi.

“Ah evet?” Layla sırıttı, Lacy’nin tişörtünü başının üzerinden çekip çıkarmasını, hem sütyenini hem de sütyenini bir yığın halinde yere atmasını, mütevazı ama sevimli göğüsleriyle muhteşem kıvrak formunu ortaya çıkarmasını izleyerek sırıttı. kedi?” diye sordu, aşağı bakarken dudağını ısırarak, şimdi Lacy’nin kotunu ve ıslak külotunu biçimli kalçalarının ve uzun bacaklarının üzerine kaydırıp baldırlarının arasındaki pürüzsüz bölgeyi, çıplak amının kabarık ve pembe, hazır dudaklarını ortaya çıkarmasını izliyordu. , diye düşündü Layla, kalın siyah aleti için.

Lacy başını salladı ve eğilerek Gia’nın çantasına uzandı ve küçük beyaz bir şişe çıkardı. Bir an açtıktan sonra solgun parmaklarına berrak bir şeyden küçük bir parça sıktı, “Hayır, siklerin benim amım için çok büyük, hepsi sığmaz…”

Layla somurttu, “Aw, o zaman beni emerken Gia’yı da mı becereceksin?”

Lay, Layla’ya baktı, gözleri yavaşça kadının koyu egzotik vücudunu aşağı yukarı takip etti, manzaraları, kalın bekleyen horozu, biri Gia’nın elinde tuttuğu ağır memeleri, memnun ve beklentili ifadeyi görmek için orada burada duraksadı.

“Tam olarak değil…” Lacy şişeyi yere bıraktı ve kaygan kaygan parmaklarıyla arkasına uzandı, parmaklarını kendi yuvarlak kıç yanaklarının arasına bastırırken dudağını ısırdı, soğuk yağı soluk sıkı yüzüğüne masaj yaparak kendini hazırladı.

Gia, Layla’nın yüzündeki şaşkınlıktan şaşkınlığa ve sonunda inanmazlığa geçişe bayıldı, “Lacy, şaka yapıyorsun değil mi? Seni ikiye böleceğim! Gia’ya baktığında sesindeki belirsizliği söyledi, yüzünde yazılı beklenti ve şehveti gördü, beklediği endişeden hiçbirini bulamadı.

Küçük, narin kız heyecanla gülümsedi, kızıl saçları yüzüne dökülüyordu ve kanepede öne doğru sürünerek, kıvrımlı Layla’nın iki yanına bir dizini yerleştirerek, üstüne binerek ve aletini hala yağlanmış olan eline alarak masaj yapıyordu. çelik şafta girebildiği kadar.

“Umarım öyledir…” Lacy hayranlıkla mırıldandı, yanaklarının arasındaki devasa uzunluğu yönlendirirken, kalçalarını yukarı ve aşağı hareket ettirerek yerini bulmasına yardımcı olurken dudağını ısırdı.

Layla tekrar geçici olarak Gia’ya baktı, “Bu iyi mi? Senden ne haber?” diye sordu, çoğunlukla Gia’nın ihtiyaçlarının kendisininkinden sonra geldiğinin fazlasıyla farkındaydı.

Gia sırıttı ve Layla’nın yanağını öptü, “Oh, sonra beni yapacak… Sonra yine sen, eğer buna hazırsan…”

Lacy pozisyonunu ayarlarken Layla inledi, aletinin kalın mantar ucu baskı yapmaya başladı Lacy’nin minik kıçının inatçı direnişine karşı.

“Bunun için zamanım yok, bundan sonra işe geri dönmem gerekecek ve siz ikiniz burada bensiz kalamazsınız…” dedi Layla, gözleri Gia’da, araştırıyordu.

Gia bir an durakladı, sonra omuz silkti, “Eve gittiğimizde onu becerebilirim, sadece eğlenmene bak, ha?…”

Layla yutkundu ve Lacy’nin bakışlarına baktı, kontrolü ele alıp elinde tutma çabalarına rağmen, tamamen bu kızın aşırı arzularının insafına kalmıştı. Nadiren vücudunda şehvetin ürperdiğini hissederek Lacy ve Gia arasında baktı.

“A-ah, siktir et, Gia, buraya gel.” Layla, daha da yaklaşması için kendisine sokulan Leyla’yı parmağıyla işaret ederek, “Soyun ve kanepede diz çök” dedi.

Gia merakla tek kaşını kaldırdı ama söyleneni yaptı, ayağa kalktı ve hem Layla hem de Lacy’nin dikkatli aşk dolu bakışları altında soyunmaya başladı, giyinik olan tek kişi olmamak için bir bahane buldu ve işinden çıktığı için memnundu. Kıyafetler özellikle küçük oda ısınmaya başladıkça.

Lacy bir an durakladı, Layla’nın aletine odaklanamayacak kadar önünde açılan manzara karşısında kendinden geçmişti. Elbette hepsini binlerce kez görmüştü, Gia’nın her santimi yakın ve yakından ama şimdi bile zeytin teninin, dolgun kıvrımlarının ve kalın penisinin görüntüsü ona bir an için nefes almayı unutturdu, onun tarafından fazla kapılmıştı. güzellik ve ham cinsellik.

Sonunda çıplak, ikisinden birinin üzerinde kalan tek giysi olan Layla’nın çorapları, dantel yakaları ve giydikleri topuklu ayakkabılar, kanepede çiftin yanına diz çökmek için hareket etti, zeytin renkli horozu onları gösteriyordu.

Lacy, kalçalarını yavaşça öne ve arkaya doğru iterek yeniden hareket etmeye başladığında, aralarındaki basınç artarken, Layla uzandı, uzun orta parmağını Lacy’nin dudaklarının arasına itti ve kadifemsi ısının üzerinde kaydığını hissetti. Şaşıran kızın diliyle, “Islat sürtük.”

Lacy inledi ve kendisine söyleneni yaptı, Gia, Layla’nın parmağının kızaran kızın dudaklarının arasından kaygan ve ıslak çıkmasını merakla izledi.

“İşte,” dedi Layla sert bir şekilde, kendini biraz kanepede aşağı kaydırarak, dudakları Gia’nın sert aletiyle aynı hizaya gelinceye kadar alçalttı, eli Layla’nın kalçalarının arasından uzanıp yukarı çıktı, kaygan parmağı yanaklarının arasında hareket etti sıkı kabarcıklı kıçına bastırıp Gia’nın dudaklarından şaşkın bir nefesin düşmesine neden oldu.

Parmağını kıvıran Layla, sanki ani sürpriz müdahaleden kaçmak istercesine ileri ve yakın hareket ettiğini hissederek parmağını arkadaşının içine iyice bastırdı, ama Layla bunu ona yol göstermek için kullandı.

Kalçasını aşağı indirmeye çalışırken vücudunda birkaç ter damlası oluşan ve girdaplı ucunu dar küçük deliğine sokmaya çalışan Lacy, Gia’nın ileri atılmasını izledi, kadının ellerinden biri diğerinin üzerine konuyordu. kanepenin arkasında, diğeri Layla’nın başında, sert aletinin Layla’nın yumuşak dolgun dudaklarının arasından ve ağzının yeni deneyimine doğru itilmesinin beklenmedik harika hissini hissetti.

“O-oh, kahretsin Layla…” Gia inledi, koyu tenli kadın, Layla’nın Gia’nın İtalyan kadının siki üzerinde ilk kez çalışmak için çok sevdiğini bildiği kalın dudaklarını koyduğunda iri gözlerle aşağı baktı. şimdiye kadar her zaman sadece müşteriye hizmet eden hizmetçi olan ilişki.

Layla başını kaldırıp Gia’ya baktı, koyu teninin yanaklarına hakim olan kızarıklığı azalttığı için minnettardı. ama gözleri tekrar Lacy’ye döndüğünde, Gia’ya bu mükemmel hediyenin karşılığını vermek istedi ve o an minnettarlığını göstermenin tek yolunun bu olduğunu hissetti.

“C-hadi…” Lacy, onu boğazına indirmenin eskisi kadar “kolay” olmasını umarak, bu kadar çok mücadele ettiği için kendine kızdığında, baskının arttığını hissederek sızlandı.

Devasa uç küçük deliğini gitgide genişleterek içeri girmeyi talep ederken, Layla daha fazlasını hissetmek için bir o kadar sabırsızdı, şu anda Gia’nın kalın kıçına parmak kesmeyen elini Lacy’ninkini kabaca kavrayıp sıkmak için hareket ettirdi. ani bir kuvvet patlamasıyla kalçalarını yukarı doğru iterken kızı aşağı doğru sürüklüyordu.

Lacy şaşkınlıkla nefesini tuttu, sırtı kavislendi, göğüsleri bir şey çöktüğü için dışarı ve öne doğru çıktı, dar küçük deliği Layla’nın siyah horoz kafasının sırtının arkasında esneyip kapandı, onu ince beyaz vücudunun içine hapsedip bir sonraki adımı oluşturdu. tamamen kaçınılmaz.

Layla, Gia’nın kendisininki kadar büyük olmasa da yine de etkileyici olan ve ağzını dolduran kalın sikinin etrafında inledi. Kalçalarını şaftta yukarı ve aşağı kaydırırken, Lacy’nin sıcak sağım deliğinin imkansız sıkılığının uzunluğunun daha fazlasını yutmaya başladığını hissetti, uç esnek kıçına daha da derin bir şekilde bastırdı, daha aşağı inip Layla’nın belki yarısını alan Lacy’nin tüm gözleri üzerindeydi. duraklamadan önce genç ince vücuduna horoz.

Layla’ya baktı ve nefes nefese kaldı, Layla kızın ifadesindeki kararlılığı ve açlığı fark etti, kendini yavaşça geri kaldırdı, sıkı kıçı pratikte Layla’nın aletini emdi ve zevk onun içinden hiçbir şeymiş gibi yayılırken onu Gia’nın aletinin etrafında inletti. bugünden önce yaşadığını hatırlayabilirdi.

Gia ellerini Layla’nın kafasına koydu, koyu renk saçlarıyla tembelce oynuyor, inliyor ve inliyor, uzun zamandır almayı hayal ettiği bir oral seksle tedavi edilirken gözleri kapanıyor, parmağı kıçının derinliklerine doğru ilerliyor, prostatına bastırıyor kadının dudaklarının ve dilinin hareketiyle senkronize olarak, kendi zevkini yukarı doğru fırlatan bir karşılama ikramiyesinden daha fazlasıydı.

Lacey nefesini tutarak kendini geri bastırdı, yerçekiminin horozun vücuduna fazladan bir inç kadar batmasına izin verdi, her iki eli de Layla’nın dolgun göğüslerinin üzerinde durdu, her biri kız için bir avuçtan fazlasıydı, hevesle emmeye başladı. Layla’ya bindi, vücudundaki direncin eridiğini hissederek, sonunda kıçının Layla’nın ağır çuvalına tokat attığını hissetti, her santimi vücudunun inanılmaz derecede derinine yerleşmişti.

“A-ah… Gia, bak, ben yaptım!” Dantelli pantolonunun arasından dudağını ısırdı, kalçalarını dar ve küçük bir daire çizerek döndürdü, içindeki kılıfını kıpırdatıp uyardı, güçlü duyumlara alıştı, horozun gerçek ve sert olduğunu, daha önce olduğu yerde harika bir şekilde zonkladığını ve nabız attığını hissetti. Gia ya da kız kardeşinin kendi penisleri, içinde daha yeni fark ettiği kaşıntıyı hiçbir zaman kaşıyamamıştı.

“Aferin kız, seninle gurur duyuyorum…” Gia inledi, cesaretlendirdi, “Onu benim için gerçekten iyi hissettir, tamam mı? Her şeyini ver.”

Layla başını salladı ve parmakları Layla’nın göğsünün yumuşak etinde gezinirken ve kadının göğüs uçlarını parmaklarının arasına sıkıştırarak kızıl saçlarını omuzlarının arkasına savurarak başını geriye doğru salladı. Sonunda Layla’nın aletine düzgün bir şekilde binmeye başladığında dizlerini daha iyi kontrol etmesine izin verdi.

Lay’nin film yanaklarının Layla’nın vücuduna tokat atma sesi odanın her yerinde yankılanmaya başladı, şüphesiz yoldan geçen herkes tarafından duyulabilir ve benzersiz inlemelerine karışarak, Lacy’nin tiz ve nefes nefese, Gia’nın alçak ve muhtaç, Layla’nın boğuk sesi dudaklarının arasında tutulan kalın ıslak horoz.

O kadar mükemmel bir ahenk içinde hareket ediyorlardı ki, bir izleyiciye pratikmiş gibi görünebilirdi, her biri kendine özgü bir zevk dünyasında kaybolmuş, etraflarındaki oda hareketten ısındıkça duyumlar yeni zirvelere tırmanıyor, her sinir Lacy’nin kıçını tekrar tekrar ateşe verdi, minyon vücudunu aşağı doğru itti, Layla’nın sert sikinin tüm uzunluğu boyunca, tam istediği gibi, tekrar tekrar kıçına eyersiz girmeye zorladı.

Layla, küçük kızıl saçlı kızın aletine hevesle binmesini, kızın mütevazi göğüslerinin göğsünde zıplamasını izlerken, taşaklarında çok tanıdık bir duygunun yükselmeye başladığını hissetti, Gia’nın aletinin yanında inledi, yaklaştığını iletmeye çalıştı. ama diğer ikisi dikkat edemeyecek kadar kendi inşa etme zevklerine dalmışlardı.

Lay başını geriye attı ve Layla’nın aletine zıplarken birkaç dakika boşluğa baktı, kadının göğüslerini göğsüne doğru sımsıkı masaj yaptı ve yoğurdu, narin tutuşunda hissettiklerini seviyordu, yumuşak et parmaklarının arasında sıkışıyordu. “Layla’yı siktir et, bu çok iyi hissettiriyor, bana o siyah horozu ver, hadi, kıçımı sik, sik beni!”

Layla’nın gözü zevkle geriye yuvarlanırken inledi, kızı yavaşlatıp bu deneyimi kalıcı hale getiremezse en azından yaklaşmakta olan orgazmını şimdiye kadarki en iyi şekilde yapacağını biliyordu.

Gia’nın sikini sert bir şekilde emen ve kaygan horoz kafası tekrar tekrar dilini ovuştururken kadının misk presinin tadına bakan Layla, bir kez daha Lacy’nin kalçasını kavradı ve onların ahlaksız ırklararası kıç sikişmelerine kendi vücudunun gücünü eklemeye başladı.

Hız ve güçteki ani değişim, siyah horozun sıkı kıvrak vücuduna girip çıktığını hissettiğinde, Layla’nın meni dolu taşakları soluk kızılların yanaklarına tokat attığında, boşalmaya o kadar yakın ki diğer ikisi yardım edemedi ama ama. şimdi fark et, Lacy horozun bir şekilde içinde daha da sertleştiğini hissediyor, Gia, Layla’nın aletinin etrafında umutsuzca inlemesinin yoğun hislerini hissediyor, şaftı boyunca ve omurgasında gezinen titreşimler göndererek gözlerinin arkasında zevk havai fişekleri gibi patlıyor.

“A-ah! Boşalacağım!” Gia umutsuzca inledi, Layla’nın tatlı dudakları, dönen dili ve araştıran parmağı, Lacy’nin fethinin kesinlikle inanılmaz görünümüyle birleşince devam etmesi için çok fazla geldi.

Layla gözlerini kocaman açarak ikisine de baktı, kendi sikinin geri dönülmez noktayı geçtiğini hissetti ve o zaman Gia ile aynı anda boşalacağını fark etti. Gia’nın göğüslerine boşalmasına izin vermeyi planlamıştı, ama sonunda kendi siki Lacy’nin sıkma deliğinden büyük bir güçle patladığında, zihni, onu alt eden yoğun zevk karşısında kaybolan boş bir sayfa haline geldi.

“Ah!” Gia, horozunun cum’unun birçok kalın ipinden ilkini Layla’nın diline vurduğunu hissettiğinde nefesi kesildi, sıcak yapışkan tohumu kadının bekleyen ağzına ateş ederken, kıçını karanlık kadının araştırma parmağının etrafında sıktı ve nabız attı, sanki sağıyormuş gibi bir horoz kendisi.

Layla, koyu renk meme uçlarını parmaklarının arasında yeterince sert bir şekilde kıstırarak, zevk patlamasının Layla’nın zevkle kuşatılmış zihnine ulaşmasını sağladı; Lacy’nin parmakları arasında geriliyor, kabzasına kadar Lacy’nin kıçının içine gömülü olan horozu, yükünü içinde o kadar derinden ateşliyor ki, Lacy horozun nabzını her yeni tohum patlamasıyla ve yanaklarına doğru seğiren toplarla hissedebilse de, yapabildiği tek şey buydu. içinde derinlere, derinlere yayılan koyu sıvı bir ısı vardı.

Son olarak, Layla için artık duyularına hakim olan tattı. Geçmişte olduğu gibi olmasını beklemişti, ara sıra kafa vermeye ikna edildiğinde, acı, tuzlu ve ince sulu bir kıvamdaydı, ancak zevkten şaşkın durumdayken, yalnızca Gia’nın cumunun ne kadar iyi tadı olduğunu düşünebiliyordu. , kalın ve bol, ağzını doldurdu, taşmakla tehdit etti.

Nefes nefese olan ve gelirken Layla’nın başını kavrayan Gia, şimdi boşalan yanakları olan kadına baktı, sesi alçak ve tatlıydı, şehvetle doluydu ve doruk anında Layla’nın yapamayacağı konusunda ısrarlıydı. “Hadi Leyla, dölümü yut…” diye inkar etme.

Layla gözlerini kapattı ve başını hafifçe geriye doğru eğdi, tam boğazını açıp Gia’nın kalın tohumunun midesine kaymasına izin vermek üzereydi, bu daha önce hiç yapmadığı bir şeydi, Lacy’nin hızlı ve çaresiz sesi onu duraklattı, “H-hayır. yapma! Lütfen yutmayın!”

Layla inledi ve başını tekrar yukarı kaldırdı, gözlerini kırpıştırarak açtı ve merakla Lacy’ye baktı, Gia’nın son spermi aletinden ağzına akıyor, yükünün geri kalanıyla Layla’nın dilinde karışıyor, her tat tomurcuğunu zorluyor kendine özgü tadı deneyimlemek için, kendi horozu hala zevkle yanıyor, Lacy’nin derinliklerinde nabız gibi atıyor, kendi devasa yükünün geri kalanını bekleyen kızların kıçına vuruyor.

“N-ne yapıyorsun?” diye sordu Gia, Lacy’ye yükünü yutturmaktan neredeyse paçayı sıyırdığını bilerek güçlükle nefes alarak Lacy’ye.

“P-dışarı çek…” Lacy yavaşça nefes aldı, kadının cum’unun son kısmı da kıçına akarken gözleri Layla’nınkine kilitlendi, kadının ağır, aşırı üretken fındıkları günün ilk yükünü, her zaman en büyüğünü, o kadar derin bırakıyordu. tıpkı Lacy’nin sıcaktan kızarmış ince vücuduna girebileceği gibi.

Lacy’nin neyin peşinde olduğundan emin olmasa da öğrenmeye hevesli olan Gia, toplayabildiği her son damlanın arkadaşının ağzında kalmasını sağlamak için bunu yaparken kaygan aletini okşayarak aletini Layla’nın pelüş dudaklarının arasından yavaşça çekti. .

Lacy kurtulduktan sonra dikkatini Layla’ya çevirdi, ciddi bir ifadeyle, aç bir sesle, “Sende istediğim bir şey var…”

Lacy eğilirken Layla’nın gözleri fal taşı gibi açıldı, küçük soluk göğüsleri Layla’nın devasa höyüklerine bastırdı, Lacy’nin dudakları Layla’nın dudaklarını ararken, dili meni dolu ağza bastırıp açgözlülükle çekerken elleri boynuna dolandı. kendi içine, onun yaptığı gibi derinden inledi.

Layla’nın gözleri yepyeni bir sansasyona, susamış kızıl saçlı erotik bir ıslak öpücüğe, kendi kremsi yükünün son kalanını kıza boşalttıktan sonra kendi sikine kapılırken çırpınarak kapandı, sert bir şekilde onun içinde kaldı, Lacy’nin sıkı kıçı çok rahattı Layla’nın karanlık şaftının tabanına bir horoz halkası gibi sarılarak canavarca üyenin küçülmesine izin vermedi.

Gia, Layla’nın ağzındaki kalın cum’u Lacy ile paylaşmasını izlerken parlak bir şekilde kızardı, soluk kızıl saçlı sevgilisinin tohumunu tattığında hevesle inledi, tekrar tekrar yuttu, dilleri Layla’nın ağzı tamamen boşalana kadar dans etti, öpücük Sonunda yavaşlayan ve muhtaçlığında daha az hayvanlaşan Lacy, nefes nefese kalmıştı ve yüzünde kocaman bir sırıtışla ikisine bakıyordu.

“T-teşekkürler…” dedi Lacy usulca, kıçını kaldırırken son bir hoşnutlukla içini çekerek, Layla’nın koyu renkli siki sıkı vücutlu kızdan yavaşça çekilirken görüş alanına girdi.

“Ah…” Layla nefesini tuttu, aleti nihayet Lacy’nin mükemmel kıçından kurtuldu, odanın nispeten serin havasında yumuşamaya başladı, parmağı Gia’nın köpüklü kıçından kaydı, bitkin kadın tekrar oturmak için hareket etti. konuşmak için, gözleri Lacy’de, “Bir şey değil… Her zaman…” O zamanlar biraz güldü, şakacıydı, kendini yıllardır hissetmediği kadar tükenmiş hissediyordu.

Lacy merakla başını eğdi, tonu bitkinliğinin çoğunu kaybederek yerini umutlu bir ifadeye bıraktı, “…Şimdi mi?…”

Layla ne kadar boş olduğunu bildiğinden dudağını ısırdı ve destek için Gia’ya baktı ama Gia gülmekten kendini alamadı, kendi sesindeki yorgunluk belliydi, rahatlarken, “Gördün mü? Sana onun doyumsuz olduğunu söylemiştim…”

Hayır cevabını duyduğunda anlayan Lacy, elinden geldiğince sevimli bir şekilde Gia’ya doğru somurttu ve Layla’ya doğru eğildi, vücutları birbirine sıkıca bastırdı, ince kolları sahiplenici bir şekilde boynuna dolandı. bu gece o zaman?”

Gia tekrar güldü ve ikisine sırıtarak baktı, Lacy, Layla’ya yeni bir köpek yavrusu için yalvaran bir kız gibi tutunuyor, Layla, Gia’ya köpek yavrusu bakışı atarak rolünü oynuyor, ikisi de yalvarıyor.

Gia sırıttı ve başını salladı, sahte ama hoş bir yenilgiyle omuz silkti, “Buna nasıl hayır diyebilirim, hm?”

Beylikdüzü escort, Beylikdüzü eve gelen escort, Beylikdüzü ucuz escort, Beylikdüzü escort bayan, escort Beylikdüzü, Beylikdüzü anal escort, Beylikdüzü yabancı escort, Beylikdüzü rus escort, Beylikdüzü otele gelen escort, Beylikdüzü yeri olan escort.

Bir cevap yazın