Beylikdüzü Sınırsız Escort

“Hadi bebeğim, buna hazırsın, bunu aldın…” diye ısrar etti Emma, ​​ellerini onun pürüzsüz, ince kalçalarına koydu, sırtüstü uzanmış oğlana, erkek arkadaşına bakarken hevesle okşadı ve sıktı. kıvrak bir şekilde arkasına yaslandı, bir eli destek için kendi kalın kalçasına yaslanırken, diğer eli onun çelik gibi yağlanmış uzunluğunu kavradı ve kalın ucunu, yıldızını öpmek için kabarcıklı yanaklarının arasından yönlendirdi.

Carter, Emma’nın aletinin kendisine nüfuz ettiğine dair tanıdık hisler tüm vücuduna yayılırken hafifçe nefesini tuttu ve dudağını ısırdı. Yavaş ve istikrarlı bir şekilde, iki eli de onun kalçalarına dayanmış, sırtını kavislendirip alçalmaya başlamış, içine baskı yapan her bir damarı hissediyor, o inlerken içinde zevk kıvılcımları dalgalanıyordu ama bunlar onun bastırmak zorunda olduğunu biliyordu.

Her ne kadar hazır ve tecrübeli olsa da, etkileyici uzunluğunun, ait olduğu yerde kıçının mahrem sıcaklığına sarınmış, etkileyici olmayan büyüklükte, karnına yaslanmış kendi sikinin ince vücudunda kaybolması yalnızca birkaç uzun dakika sürdü. , tamamen yumuşak.

“T-orada, iyi çocuk Carter, şimdi hadi, zıplamaya başla… Ve sakın sertleşmeye cüret etme…” Tekrar yatağına yerleşirken, buz mavisiyle onun kızarmış yüz hatlarına bakarken onun uyluklarını sıkarak cıvıldadı. yuvarlak gözlüklerinin arkasından bak.

Carter başını geriye eğdi ve kıçıyla onun aletini sıktı, itaat etmek için hareket ettiğinde ondan bir inleme uyandırdı, kendini bir kez daha düşürmeden önce kaldırdı, kız arkadaşının sulu aletine binmeye başladığında bir an için merak etti, tam olarak nasıl kendini onunla bu özel karmaşaya sokmuştu.

—–

“Anlamıyorum?” Carter, ikisi de birkaç katmana sımsıkı sarılmış beyaz karla örtülü parkta birlikte yürürlerken kaşını kaldırarak ona bakarak, “Bu mümkün mü?” dedi.

“Mmhm!” Emma neşeyle cevap verdi, bir elinde karton bir fincan kahve, diğer eli Carter’ın koluna dolanmış, birlikte yürürlerken kendisini ona yakın tutuyordu, yürürken çizmelerinin altında çıtırdayan kar, “İnternette falan gördüm. biraz zaman alıyor ama tamamen yapabiliriz.”

Carter ona şüpheci bir bakış attı ve ancak hevesli bir canlılıkla karşılandı, “Tamam… Ama neden?” O sordu.

“Sıcak olduğunu düşünmüyor musun?” Coşkulu bir şekilde, “Başka bir adamla düzüşmek, kontrolü elinde tutmak ama adamın yumuşak kalması için mi?”

Başını salladı, “Bunun ne kadar seksi olduğunu gerçekten anlamıyorum…”

Emma dudaklarını büzdü ve o buz mavisi bakışıyla ona baktı, “Ah hadi ama Carter… Sanki… Sanki zevkler karşılıklı değilmiş gibi, her şey benim hakkımda, sanki, beni memnun etmeye o kadar meraklısın ki sen kendi zevkinden vazgeçersin ben de buna binerim! Beni o kadar iyi hissettirmek istediğini bilmek o kadar çok ki zevkim her şeyden önce geliyor.

“Mmm…” İleriye bakarken kararlı olmayan bir sesle, “Pekala, nereden geldiğini bir şekilde görebilirim… Ama bilmiyorum, biliyor musun?”

Kolunu çekiştirmeden önce bir anlığına tatlı kahvesini yudumladı, “Pekala… Yarı yolda buluşalım mı?” Devam etmesini bekleyerek merakla ona baktı, “…Bunu benim için yaparsan başarırız, ben de göğüs uçlarımı deldiririm.”

Gözlerini kırpıştırdı ve ona inanılmaz bir bakışla bakarak yürüyüşünü yavaşlattı, “Gerçekten mi? Bu senin için çok şey ifade ediyor mu?” Herhangi bir piercing yaptırmak konusunda her zaman ikilemde kalmıştı, bu Carter’ın gerçekten çekici bulduğu bir şeydi.

“Evet, hiçbir fikrin yok bebeğim… Lütfen?” Dolgun dudaklarını sarkıttı, gözleri neredeyse umutla parlıyordu.

Biraz güldü ve tekrar yürümeye başladı, kolunu hafifçe sıktı, “Pekala, tanrım, yavru köpek gözlerini üzerimde öyle kullanmana gerek yok…” Mutlu bir şekilde kıkırdadı ve ona daha sıkı sarıldı, şimdiden nasıl olacağını önceden

planlayarak yeni eğitimine gidecek.

—–

Carter, şaftının üzerinde yavaşça yükselip alçalırken sert bir şekilde nefes aldı, çevresinin küçük yıldızını nasıl genişlediğini hissetti, bunun verdiği zevk, omurgasından yukarı, karşılık talep ettiği beynine fırladı. Sertleşmek istediğini, onun zevkini paylaşmak istediğini hissedebiliyordu ama iradesi ve eğitimi sayesinde direndi.

“Aferin oğlum, bu çok iyi hissettiriyor, kendine bir bak, yumuşacık, çok mükemmel…” diye ısrar etti Emma, ​​elini Warcraft tişörtünün altına uzatarak dolgun göğüslerini sıktı ve yukarıya bakarken dudağını ısırdı. Dişi çocuk, aletinin zevki, iradesine karşı kontrol için yarışırken, açıkça yumuşak kalmak için mücadele ediyor.

Genelde tişörtsüz giderdi, kıvrımlarından hiç çekinmezdi ama bunu son birkaç kez denediklerinde çıplak bedeninden ona sunduğu görüntü, karşı koyamayacağı kadar fazla gelmişti. sonunda her zaman dikleşmesine yol açar. Bu sefer, biraz örtünmüş haldeyken başarabileceğini ummuşlardı.

Kalın, sert bir meme ucuyla oynuyor, erkek onun kaygan uzunluğunu sürerken fazladan küçük zevk ürpertileri çekiyordu, onun her zaman zevk aldığı yuvarlak kadınsı yanaklarının kalın kalçalarına bastırdığı hissi. Ne de olsa, ilk karşılaştıklarında onun o her zaman muhtaç bakışını çekmesini sağlayan şey, onun ganimeti olmuştu.

“Evet Carter bebeğim, o sike bin, hadi, daha sert…” Carter itaat ederken sırtını bükerek ve yatakta rahatça kıvranarak inledi, yavaş hareketleri artık vücutlarının buluşma sesinin etrafında yankılanmaya başladığı noktaya kadar hızlandı. küçük yatak odası, buz mavisi gözleri şehvetle parladı ve çok daha fazlasını arzuladı.

Carter, yukarı ve aşağı zıplarken dudağını çiğniyordu, tepede olmak, sertleşmeyi her şeyden çok isteyen, horozu hevesle etrafta zıplarken yumuşak kalmayı çok daha zorlaştırıyordu. Uyluklarını sıkarak eğitimini düşündü, zihnini zevkten uzaklaştırmaya, sadece eylemlere odaklanmaya çalışıyordu… —– “

Hayır

, uyuyor, hayır… Hayır, öyle değil… Hayır! Ah! Sadece, bir saniye kıpırdamadan dur, neredeyse parmağımı kaptıracaktım…” diye mızmızlandı Emma.

“Neredeyse parmağını mı kaptırıyordun? Oh, çok fazla sempati duyuyorum…” dedi ve kafesi horozunun ve toplarının etrafına sabitlerken öfkeli bir bakış attı.

Küçük asma kilidi hızla kapatırken çocukça dilini çıkardı, bir adım geri çekildi ve yeni çelik kafesine kilitlenmiş solgun penisine baktı, “Nasıl bir duygu?”

Carter dudaklarını büzdü ve ellerini onun kıvrık kadınsı kalçalarına dayadı, kendini ileri geri oynattı, kafes kesin bir şekilde aşağı yukarı sallanıyordu, “…Ağırlık tuhaf. Ağırlık çok tuhaf.” Dürüstçe söyledi.

“Bu iyi! O şeyin içinde sertleşmemeye alışacaksın! …Umarım.” Dudağını ısırdı, bunun düşüncesiyle yanakları kızardı ve Carter kendini tutamayıp sırıttı.

“Sen tuhafsın.”

“O şeyin içinde ateşlisin, benden uzakta kafestesin…” diye mırıldandı, elini kıvrımlı vücudunda gezdirerek ‘pop kültür referansı’ tişörtünün altında derisini izleyerek daha önce hiçbir uyarıda bulunmadan bileğini tuttu. onu sürükleyerek.

“H-hey nereye gidiyoruz?” Oturma odasından odasına çekilirken garip bir adımla onu çıplak ayakla takip ederek itiraz etti, her adımı yeni teçhizatıyla zordu ve odasının her düz yüzeyinde bir tür oyun hatırası vardı.

“Bana kelleyi vereceksin yoksa anahtarı sifonu çekeceğim!” Yüzüğünün üzerindeki anahtarı parmağında çevirirken sevimli bir şekilde kıkırdadı.

“H-hey, bu adil değil!” Parlak bir şekilde kızardı, ama yatağın kenarında dizlerinin üzerine çöktü ve onun şakacı bir sırıtışla yatağa oturmasını izledi.

“Çok ateşli görünüyorsun, bu senin hatan…” dedi basitçe ve adam itiraz edercesine sızlansa da onun kendisine yönelik saf arzu ifadesine biraz gülümsemeden edemedi.

“Tamam tamam…” Yumuşadı, kot pantolonunu kavramak için eğildi, aşağı çekti…

—–

Günler önceydi, diye hatırladı, sırtüstü uzanmış, şimdi merhametle üstte olan kız arkadaşı onu, onu kızdırırken bacaklarını iki yana açmıştı. T-shirt göğsünde gevşekçe sallanıyordu, onun üzerine dikilmişti, çevresi onu sert bir şekilde becermiş gibi derinlere bastırıyordu, yukarısındaki yüzü kırmızıydı, tutkusu onu ele geçirdiğinden gözlüklerini uzun süre önce çıkarmıştı.

“F-siktir bu çok ateşli Carter, benim için yumuşak kal bebeğim, seni kullanmama izin ver!” Yatak altlarında sallanırken elleri ayak bileklerini kavradı, yumuşak pembe deliği dolduran aletiyle o kadar da küçük değildi, sıkı sıcak duvarları boyuna doğru sıktı, kalın kırmızı ucu sürekli okşandı ve zevk aldı.

Buluştukları yere baktı, nefesi ciğerlerinden dışarı çıkarken dudakları aralandı, solgun aleti yumuşak kaldı ve kadının her itişinde gevşeyerek zıplayan karnına yaslandı.

İnanılmaz derecede sıcak olduğunu kabul etmeliydi, onun etkileyici şaftının her saniye bir sihir numarası gibi içinde kaybolmasını izliyordu, her hareketi, omurgasında bir kavis çizerek ama kesinlikle kesinlikle iken kesinlikle penisini geçerek, zevkin elektrik şoklarının içinde derinlerde yeşermesine neden oluyordu. harika hissediyordu, yumuşak kalmak için iyi eğitilmişti.

“Çok iyi gidiyorsun bebeğim! Gördün mü, tüm bu acı ve ıstıraplar işe yaradı! A-ah, ooh siktir bebeğim yakında yaklaşıyor olacağım, benim için yumuşak kalabilir misin? Bunu benim için, ah, benim için yapabilir misin? Sert bir şekilde inledi, içine koyarken onu sıktı.

“E-evet!” Kadının itişlerinin gücüyle tüm vücudunun sarsıldığını hissederek, hedeflerine ulaşması için “ona yardım etmek” için ona yaşattığı acı ve ıstırabı hatırlayarak karşılık verdi.

—–

“A-ah!! L-lütfen! Güvenli kelime neydi?!” Carter sevimli bir şekilde inledi, sırtını yatağından yukarı kaldırdı ve onu bağlayan tüylü pembe kelepçelere karşı mücadele etti, ‘ne olursa olsun’ onun eğitimini kabul ettiğinde, onun içinde ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. mağaza.

“Bir tane üzerinde anlaştığımızı sanmıyorum tatlım! Bak, bu kolay, sadece sertleşme ve kendini iyi hissedeceksin, tamam mı?” Küçük vücudu onu yerinde tutan dört kısıtlamaya karşı mücadele ederken sırıtarak, nervürlü titreşimli dildoyu sıkı küçük yüzüğün içine ve dışına çalıştırırken bal tatlısı bir sesle cevap verdi.

Bunu yaparken, şu anda yumuşak olan horozunu dikkatle izledi, boş kafesi yanında, yatağın üzerinde uzanıyordu, ama o zonkluyordu, solgun boyu yükselmeye hevesliydi, ama o baştan çıkarmaya karşı mücadele ediyor, zevki hissettikçe bağlarını çekiyordu. onun titreşimi onun içinde yankılanıyor.

“A-ah! C-hadi Emma, ​​elimde değil! Penisi karnından hafifçe kalkarak kalınlaşmaya ve uzamaya başlarken çaresizce kıpırdanarak sızlandı.

“Biliyorum bebeğim ama yakında iyi olacaksın?” dedi tatlı bir şekilde, sevimli küçük yüzüğünden titreşen şaftı çekerek ve bunu yaparken ondan bir nefes aldı. Merakla uzandı ve onun sert boyunu dürttü, sessizce kendi kendine tısladı.

“B-yapma!” Tapılası bir şekilde yalvardı.

Dudaklarını büzdü ve bir an düşündü, sonra uzanıp donmuş bezelye torbasını aldı, aletine ve hayalarına bastırdı ve adam kaçınılmaz olarak bir kız gibi ciyaklayarak etrafta debelenmeye başlayınca yerinde tuttu.

“A-ahh!! Emma! Lütfen, çok soğuk!!! Durmak!!” Nefesi kesildi, bedeni içine sızan uyuşturan soğuktan kaçmaya çalışırken yatakta zıpladı, horozu vücuduna topallayana kadar hızla ve savunmacı bir şekilde solgunlaştı, sonunda bezelyeleri çıkardığında şiddetle titreyen vücuduna yardım edemedi. gülümserken kendisi.

Sabırla bekledi, yatağın yanında diz çöktü, göğüslerini kenara dayamak için öne eğildi ve o sakinleşirken, çantadaki soğuk bezelyelerle tembel tembel oynuyor ve parmaklarının arasında hareket ettiğini hissediyordu.

“…Daha iyi misin?” Yerleştikten sonra tatlı bir şekilde sordu, ince femboyların nefesi yüksek ama kontrollü çıktı.

“E-evet…” Yavaşça nefes aldı ve zincirlenmiş olduğu yorganın içine yerleşti.

Sırıttı, yapay penisi görebileceği kadar yükseğe kaldırarak, “Yine gitmeye hazır mısın?”

Carter yutkundu ve gözlerini sımsıkı yumdu, derin bir nefes aldı, düz göğsü güçlenirken inip kalkıyordu.

“E-evet. Bu sefer yakaladım.” dedi, sesinde Emma’nın kıkırdamasına neden olan bir kararlılık vardı.

“Tamam sert adam… Eğer yapmazsan bezelye hala buz gibi soğuk!”

—–

Carter yüzünü yastığa gömerken nefes nefese kaldı. Kafesin sık sık giyilmesinden mi, yoksa onun özel eğitiminin birkaç seansından mı olduğundan emin değildi, ama yatakta diz çöktüğünde, kıçını kaldırıp sırtını kamburlaştırıp yatağı karnına değdirirken solgun baldırları genişçe açıldı. , altında yumuşak aletini hissedebiliyordu, kadın aletini yeni bir açıdan ona çarparak onu bir orospu gibi yükseltirken iradesinin büyümesini engelledi.

“S-siktir, Carter, bebeğim bu çok iyi hissettiriyor!” Emma inledi, sonunda tişörtünden kurtulmuştu, çünkü kafası yastığa yaslıydı ve onun muhteşem büstüyle dikkati dağılamazdı.

Onun itişlerinin gücüyle tüm vücudu sallanırken elleri çarşaflara saplandı, onun topları ona doğru her derin vuruşunda tokatlarken vücutları yüksek sesle birbirine çarpıyordu, göğüsleri her itişte ağır ve tam zıplıyordu. Peluş vücudundan birkaç damla ter süzülürken yüzü kıpkırmızı oldu.

Ellerini onun yumuşak yanaklarına daldırırken onu oydu, kadınsı baloncuk poposunu becerirken altındaki yatak gıcırdadı, yüzüne düşen birkaç saç telinden, bu açıdan bakıldığında onun bir kızdan ayırt edilemez olduğunu gözlemledi. sevimli kısa saç kesimi olan biri.

“O bebeği beğendin mi? Hala benim için yumuşak mısın? Onu kullandıkça cıvıldadı, onu becerirken kıçının yoğun ısısı sikini sıktı, doruk noktasının tanıdık hissi içinden geçmeye başladı ve onu köpek stili alırken bacaklarını zayıflattı.

“E-evet!” Adam da sızlanarak karşılık verdi ve onun takdirle yanaklarını sıktığını hissetti, penisi ona girip çıkmaya devam ederek daha güçlü ama daha az hassas hale geliyordu.

Bir an için başını geriye doğru eğerek yutkundu, her itiş onu yeni zirvelere taşırken yüksek sesle nefes nefese kaldı, erkek arkadaşının onun altında olduğu bilgisiyle, hiçbir karşılık vermeden kıçından vazgeçerek tüm kutularını aynı anda işaretledi.

“S-şimdi çok yakın bebeğim!” İnledi, üzerine eğildi, böylece ağır göğüsleri önce onun sırtına yaslandı, sonra yumuşak bir şekilde sırtına bastırdı, ciltlerinin ipeksi pürüzsüzlüğü duyumları gerçekten özel kılıyordu.

O an yaklaşırken altından bir ele uzanarak aletini ellerinin arasına aldı, aletinin kalınlaşıp şiştiğini, zevk dalgası vücudunu ele geçirip onu daha da ileriye iterken taşaklarını sıkarken parmaklarındaki yumuşak, şekillendirilebilir uzunluğu sıktı , ağırlığı ona yaslandı, onu ileri ve aşağı iterek karnının üzerine düz bir şekilde uzandı, aletini eline sardı, yatakla vücudu arasında sıkıştı.

Her ikisi de, horozu olabildiğince derine girerken yüksek sesle nefes aldı, her santimi onun am benzeri kıçını beslerken içinde patladı.

“Ah!” Kulağının arkasını hafifçe ısırırken bağırdı, kulağına inlediğinde nefesi sıcaktı, aleti onun içinde nabız gibi atıyor ve fışkırıyordu, her keskin kısa vuruşu doruk noktasının akıcı ritmiyle zamanlanmış, her içe itişiyle aynı zamana denk geliyordu. içini kaplayan ve boyayan kalın beyaz kız tohumunun taze bir akışı.

Sürtükünü işaretlemeyi, onu kendisinin kılmayı seviyordu ve yeni bir kutu işaretlendiğinde, zevkinin daha önce hissetmediği ve günlerce peşinden koşacağını bildiği yeni coşku seviyelerine ulaştığını hissedebiliyordu.

İtişleri yavaşladığında ve beyaz jetler yavaşlayarak bir araya gelerek damla damla damlamaya başladığında, adam onun vücudunun yumuşak ısısı altında sıkışıp kaldı, kadın onun yumuşak aletini elinde tutarken her ikisinin de nefesi hızlı ve sıcak geliyordu. onun cum ile yapışkan kıçını kılıfın içinde yumuşatmak için.

“V-vay…” dedi yumuşak bir sesle, dolgun dudaklarıyla adamın yanağını ve boynunu öperek, “Seni çok seviyorum Carter, bana karşı çok iyisin…” ”

A-ah… Ah… Ben.. seviyorum sen de bebeğim…” Usulca nefesini geri verdi, başardığına, ona böyle harika bir deneyim yaşattığına ve eğitimin bittiğine sevindi.

Uzandı ve parmak uçlarını onun saçlarının arasından geçirdi, onlar çok sıcak ama sevgiyle samimi bir şekilde sokulurken onu şefkatle okşadı, “Ah… Hadi bebeğim, hadi kafesini tekrar açalım…”

“B-yine de giymem gerekiyor mu? Yumuşak kalabilir miyim?” Yumuşak bir şekilde nefes aldı, sesinde yalvaran bir tını vardı.

Usulca kıkırdadı ve burnunu adamın boynuna sürttü, “Biliyorum bebeğim… Ama ben anahtarını pencereden dışarı atmakla tehdit ettiğimde sen çok daha iyi yalarsın… Ve sen beni mutlu etmek istiyorsun, değil mi tatlım?”

Onun her santiminin kendisine hükmettiğini hissettiğinde kıpkırmızı kesildi ve elinde olmadan zevk ürpertisinin içini dolaşmasına izin verdi.

“E-evet, evet yaparım…”

Beylikdüzü escort, Beylikdüzü eve gelen escort, Beylikdüzü ucuz escort, Beylikdüzü escort bayan, escort Beylikdüzü, Beylikdüzü anal escort, Beylikdüzü yabancı escort, Beylikdüzü rus escort, Beylikdüzü otele gelen escort, Beylikdüzü yeri olan escort.

Bir cevap yazın