Beylikdüzü Escort Açelya

Angie Taylor kendini iyi bir Anne olarak görüyordu ama bekar bir ebeveyn olmak pek çok zorluğu da beraberinde getirdi. On yedi yaşındaki kızı Cassie saygılı, sorumluluk sahibi, ‘A’ bir öğrenciydi ve her geçen gün daha güzel ve seksi oluyordu. Angie gibi, Cassie de uzun ve zayıftı, ikisi de kırmızı kafalıydı. Bazen Angie, Cassie’nin vücudunun ona ergenlik çağının sonlarındayken kendisini ne kadar çok hatırlattığına hayret ederdi. Cassie, mükemmel bir popoya sahipti ve o kadar cinsel bir zarafetle hareket ediyordu ki, bir odaya girdiğinde hem erkeklerin hem de kadınların kafaları ona döndü. Göğüsleri zaten Angie’ninkinden daha büyüktü ve görünüşe göre her üç ayda bir sütyen bedenini aşıyordu.

Angie ve Cassie evde her zaman gayri resmi olmuştu. Çıplaklık veya kısmi çıplaklık, evlerinde günlük bir olaydı. Bu, Angie için bir sorun haline geliyordu. Kızına farklı baktığını fark etti. Kızıyla ilgili cinsel düşüncelerinden kendini uzak tutmaya çalışırken, Cassie ona sadece sutyen ve külot giyerek, sıkı göğüslerini kendi göğüslerine bastırarak sarıldığında, kızının omuz hizasındaki kızıl saçlarını okşama, içine bakma düşüncelerine kapılırdı. yeşil gözleri ve dolgun yumuşak dudaklarında sert bir Fransız öpücüğü.

Angie’nin Cassie’nin babasıyla yollarını ayırmasının nedeni, onun bir lezbiyen olduğunu evliliklerinin başlarında keşfetmesiydi. Bekar bir anne olarak Cassie’ye cinsel tercihinden bahsetmemek ve Cassie bunu anlayıp kabul edecek yaşa gelene kadar herkesin önünde kız arkadaş edinmekten kaçınmak konusunda bilinçli bir seçim yaptı. Angie, sessizliğinin iyi bir strateji olmadığını anlamaya başlıyordu. Ensest fantezileri, Cassie’nin arkadaşı Jenna ile yattığı bilgisiyle alevlendi. İki kız bunu ondan saklamak için ellerinden geleni yaptılar ama Angie, Jenna’nın yattığı her gece amcıklara iniltiler ve parmakların kaygan tokat seslerini duydu.

Angie bir ameliyat hemşiresiydi ve profesyonel gelişim hafta sonlarına katıldığında cinsel aktivitesini yılda dört kezle sınırladı. Bu seanslara katılan başka bir hemşire, Angie’nin uzun mesafeli sevgilisi Sandra da vardı. Bir odayı paylaşacaklardı ve birlikte geçirdikleri her akşam aralıksız sevişmelerle doluydu. Ertesi gün, meslektaşlarından başka bir şey değilmiş gibi davrandılar. Sandra evliydi ve iki genç kızı vardı: 18 yaşındaki Catherine ve 16 yaşındaki Stephanie. Sandra’nın evliliği seks açısından kayıtsız olsa da, evliliğin hem kendisi hem de kızlar için istikrar sağladığını hissetti.

Sandra ve Angie e-posta yoluyla iletişim halinde kaldılar. Angie’nin çok hafif ve şırıltılı olduğu için Janet’in kahkahasını duymayı özlediği zamanlar olmasına rağmen, Skype’tan veya telefon görüşmelerinden kaçındılar. Sandra seks konusunda her zaman çok açık ve rahattı, tabii ki seks harikaydı ama Sandra ile seks de eğlenceli hale geldi. Sandra’nın kahkahasını düşünmek her zaman Angie’yi gülümsetti, ayrıca amına bir ürperti gönderdi.

Bir yaz günü Angie, Janet’ten gelen bir e-postayı açtı ve bir ek olduğunu fark etti. Janet’in kendisine ait birkaç sulu resim eklediğini anladığında amında sıcak bir karıncalanma hissetti. Janet ve ailesi çıplaklar olduğundan, Janet her zaman kendisinin ve güzel vücudunun birkaç fotoğrafını gönderiyordu.

Angie dosyayı açtığında birkaç resim olduğunu görünce şaşırdı. Başparmaklara baktı ve resimlerde üç figür olduğunu fark etti. Resimleri slayt gösterisinde açtı ve tam ekran seçeneğine tıkladı.

İlk görüntü, bir kanepede eşit derecede çıplak kızlarının arasında oturan çıplak Janet’e aitti. Angie ekranı durdurdu ve göğüs uçlarının bir anda sertleştiğini hissetti. Janet, Noel’de ailenin resimlerini Noel’de göndermişti, kızlar her zaman kazaklar ve saygın etekler giymişlerdi, ama birdenbire işte buradalar, üçü dikiş atmadan kameraya gülümsüyorlardı. Angie’nin güzel sevgilisi ve ergenlik çağındaki iki kızı, rahat ve sakin görünüyorlar. Angie’nin gözleri, Cate’in dolgun göğüslerini ve uzun pembe meme uçlarını gördü ve Stephanie, küçük areolaları ve kabarık meme uçları olan daha küçük ama güzel biçimli göğüslerle kutsanmıştı.

Angie, Cassie’nin o gün arkadaşlarıyla sahilde olmasına minnettardı. Angie beyaz kısa şort ve bebek mavisi bir bikini üstü giymişti. Aşağıya baktı ve göğüs uçlarının ne kadar sertleştiğini fark etti. Angie memelerinden birini serbest bıraktı ve uzun tırnaklarını kalın meme ucunun üzerine kazıdı ve meme ucunu iki tırnağın keskin kenarları arasında sert bir şekilde kıstırdı. Angie homurdandı ve tekrar resme baktı. Görüntünün ilk geçişinde Janet’in ellerini fark etmemişti. Janet’in ellerindeki uzun ince parmaklar, her bir kızın kalçasının iç kısmını sıkıca sıktı, Angie, Janet’in parmaklarının kızının amlarına ne kadar yakın olduğunu fark ettiğinde nefesi kesildi. Kızın meme uçlarının bu kadar sert görünmesi şaşırtıcı değildi.

Angie diğer memesini serbest bıraktı ve meme uçlarını sıkıştırarak ikisini birden sıktı. Sonra titreyen bir el ile fareye tıkladı. Angie bir sonraki resim belirdiğinde inledi. Janet’in bacakları şimdi kızının kucağına atılmıştı ve Angie sevgilisinin güldüğünü anlamıştı. Angie, Cate ve Steph’in parmaklarını annelerinin amının dudaklarına nazikçe yerleştirdiklerini ve Janet’in amını ve klitorisini ortaya çıkarmak için geri katladıklarını fark edince inledi. Kızlar kameraya gülümsüyorlardı ve Cate’in dilinin ucu seksi ağzının köşesinden görünüyordu.

Angie sağ elini şortunun ağına vurdu ve öfkeyle yarığını şortun içinden geçirmeye başladı. Aklı dönüyordu, işte sevgilisinin amcığı, çok sevdiği bir amcık, Janet’in iki sevimli kızı tarafından ona açılıyordu. Angie inledi ve bikini üstünü çıkardı ve şortunu ve tangasını bacaklarından indirip çıkarmaya zorladı. Bacaklarını ayırdı ve traşlı kedisine keskin bir tokat attı ve kendi kendine tısladı, “Janet’i sikeyim, beni çok iyi boşaltacaksın,” diye inledi, görüntüyü ileri doğru tıklatırken.

Angie, iki parmağını köpüren amına sokup bilgisayar ekranını dolduran şehvetli görüntüyü içine çekerken inledi. Cate ve Steph annelerinin bacaklarının arasındaydılar, amcık dudaklarını parmaklarıyla açtılar ve her kız, Janet’in genişlemiş, pembe klitorisinde birleşecek şekilde dillerini uzattı.
Angie, dilinin Janet’in kaygan ve duyarlı klitorisinde kaç kez oynadığını hissetmişti ve şimdi önünde, annelerinin tıkanmış klitorisinin hissinden ve nabzından zevk alan sevgilisinin kızlarının bir görüntüsü vardı.

Bir sonraki resimde Steph, annesinin klitorisini yalamaya devam ederken, Cate dilini Janet’in ağzı açık amına sokmaya hazırdı.

Angie sahneyi almak için durakladı ve bunun sevgilisinden bir hediye olduğunu anladı, sonra bunun bir mesaj da olabileceğini anladı.
Angie ıslak parmaklarla, görmesi gereken bir sonraki resme tıkladı. Cate’in dilinin artık annesinin amına girdiğine ve Steph’in Janet’in klitorisini sertçe emdiğine tanık olduğunda, “Oh, kahretsin, bu çok ateşli,” diye ciyakladı.

Angie, Janet’in amının ne kadar ıslak olduğunu kavrarken üç parmağıyla kendini becerdi, dilini sevgilisiyle becermeyi ve sıvısının her damlasını emmeyi ne kadar sevdiğini hatırladı.

Bir sonraki görüntü daha genişti, Janet’in tüm vücudunu ve güzel yüzünü içine alıyordu. Angie, sevgilisinin yüzündeki o bakışı pek çok kez görmüştü. Janet gülümsüyordu, evet ama meme uçlarını çekerken tam bir şehvet dolu bakışla doğrudan kameraya baktığında bu kendinden geçmiş bir gülümsemeydi.

Bir sonraki fotoğrafta Cate üç parmağıyla annesini beceriyor ve French, annelerinin klitorisini dillerinin çapraz ateşinde yakalayarak kız kardeşi Steph’i öpüyordu. Angie ekrana tısladı ve kendi klitorisini başparmağıyla işaret parmağının boğumu arasında tuttu ve parmak boğumunu sert ete sertçe bastırarak sertçe çekti.

Bir sonraki resimde, hem Cate hem de Steph, annelerinin kan pembesi klitorisinin üzerinde birbirlerinin ağzını öpmeye ve dillendirmeye devam ederken, annelerinin amcığının derinliklerinde iki parmakla onu birbirinden ayırıyorlar.

Angie üç parmağını amına sokup çıkardı ve sürekli inledi. Aklından kızı Cassie geçti. Klitorisini çimdiklemeye devam ederken, Cassie’nin ona parmak basıp dilini acımasızca kızının klitorisinde gezdirirken inlediğini hayal etti. Bu resimler onu çıldırtıyordu ama aynı zamanda kafasını boşaltıyordu. Sessizlik zamanı bitmişti, onu canından bezdirdikten sonra güzel kızına her şeyi anlatacaktı.

Angie çok yakındı ve geriye sadece birkaç resim kaldığını biliyordu. Fareye tıkladı ve parmaklarını klitorisine geri götürdü. Parmaklarını parmaklarının üzerinde ileri geri salladı ve görüntüyü çekerken sertleşti. Janet’in amından cum fışkırdı, çünkü parmaklarını çıkaran sevimli kızlarının ikisi de şimdi ağızlarını açıp annelerinin değerli nektarını yüzlerine ve dillerine kapıyorlardı.

Angie için çok fazlaydı, kıçını sandalyesinden kaldırdı ve kendi kremsi menisini masanın ve klavyenin her yerine püskürttü. Angie’nin inanılmaz doruk noktası yatıştığında, dosyadaki son resme tıkladı. Angie, Janet’i yine iki sevimli kızının arasında kanepede görünce bir kez daha inledi. Bu resimde kızların bacaklarını iki yana açmış ve Janet’in zarif parmakları kızının amlarının kaygan pembe dudaklarını ustalıkla ayırmıştı. Angie gülümsedi ve klitorisinin bir kez daha titrediğini hissetti. Muhteşem fotoğrafın altında Angie için kısa bir mesaj vardı.

“Aşkım, eğlenceye katılıp Cassie’yi becerme vaktin geldi!”

Bir cevap yazın